Webová analytika vám zvýší tržby

Garantujeme vám na 100 %, že vám webová analytika zvýší tržby. A to doslova. Dokonce i v případě, že neprodáváte přes internet.

Konkrétně: pokud implementujete změny, které vám doporučíme a nezvýší se vám tržby, počet poptávek nebo jiný dohodnutý údaj alespoň o 30 %, vrátíme vám všechny peníze. Férová nabídka, ne?

Pokud vám web generuje řekněme 5 000 000 Kč ročně, pak říkáme: "Zvýšíme vám tržby alespoň o 1,5 milionu Kč, jinak vám vrátíme všechny peníze."

Toto je veřejný příslib podle paragrafů 850 až 852 zákona č. 40/1964 Sb., který po nás můžete právně vymáhat.

Stejně tak vám garantujeme, že jsme schopni snížit vaše náklady na reklamní kampaně a přitom zachovat, nebo dokonce zvýšit vaše výnosy.

Jak si můžeme dovolit garantovat zvýšení tržeb a snížení nákladů na reklamní kampaně?

Věda, která se jmenuje webová analytika vám totiž umožňuje tři věci:

  1. měřit a vyhodnocovat reakce spotřebitelů na vaši reklamní kampaň,
  2. pochopit chování návštěvníků na vašem webu,
  3. testovat nový obsah a funkce.

Více jak polovina návštěvníků vašeho webu opouští váš web po opuštění první stránky. A 96 % zbývajících návštěvníků - nemáte-li vyladěný web - u vás také nenakoupí.

My díky specializovanému softwaru pro webovou analytiku a našim analytikům sledujeme spotřebitele, kteří jsou vystaveni vaší reklamní kampani a uživatele na vašem webu. Na základě toho pak upravujeme vaši reklamní kampaň a váš web takovým způsobem, abychom vám snižovali náklady a zvyšovali výnosy.


Chcete si nás jenom vyzkoušet? Přihlaste se na naše školení webové analytiky! Nabízíme vám kurz Úvod do webové analytiky a školení Google Analytics. Pro ty z vás, kteří již o webové analytice něco víte, máme školení Webová analytika pro pokročilé.

Pochopení chování návštěvníků

Software pro webovou analytiku dokáže podrobně sledovat chování spotřebitelů: od okamžiku, kdy uvidí nějakou vaši reklamu na webu, včetně placených odkazů ve vyhledávačích (PPC reklama), jsou zachyceni a sledováni.

Využíváme znalosti psychologie, devět let praxe v návrhu webových stránek a vlastní unikátní matematické a statistické modely. Ty umožňují vyhodnocovat efektivitu každého dílku vaší reklamní kampaně, stejně jako vašeho webu. Nevadí, že prodáváte mimo internet (např. v rámci kamenných prodejen, poboček, přes obchodní zástupce, po telefonu, přes e-mail atd.).

Z mnoha desítek metrik můžeme sledovat např.:

Na základě analýz poznáme, co zákazníci skutečně chtějí. Následně jsme schopni vám dát konkrétní doporučení, jak změnit váš web, aby generoval větší obrat. Tím však naše práce nekončí.

Testování obsahu

To, zdali na vašem webu zákazník nakoupí, pošle poptávku nebo zajde do obchodu, závisí na celé řadě faktorů, jako např.:

Navrhneme vám nové kombinace prvků na vašem webu. Následně pomocí našeho softwaru otestujeme, jak se použití kterých prvků projeví na zvýšení vašeho obratu – včetně desítek vzájemných kombinací.

Na základě našeho testování pak můžeme říci, jak máte změnit ať už jedno malé tlačítko, nebo celý web.

Výnosnější než SEO, PPC nebo reklamní kampaně

Chcete-li získat další zákazníky, musíte investovat do SEO (optimalizace pro vyhledávače), PPC kampaně, reklamní kampaně, PR nebo jiných forem marketingu. Takováto kampaň stojí mnoho peněz a trvá dlouho, než se projeví výsledky.

Webová analytika oproti tomu primárně pracuje již se současnými návštěvníky vašich stránek, které rychle mění na zákazníky. Proto je levnější, rychlejší a ziskovější.

S jakým softwarem pro webovou analytiku pracujeme

Potvrzení o absolvování testu  Google Analytics Individual Qualification pro Kláru Boháčkovou z RobertNemec.comJsme experty na Google Analytics: spravujeme v nich více jak 160 profilů s měsíční návštěvností přes 6 000 000 návštěvníků. Čtyři naši pracovníci absolvovali náročný test Google Analytics Individual Qualification, a to na 94 %, 96 %, 97 % a kolega Vojtěch Kadlec dokonce na neuvěřitelných 99 %.

Máme ale i zkušenosti s Webtrends (první analýzu jsme pomocí Webtrends dělali již v roce 2004), Omniture SiteCatalyst a Coremetrics (viz recenze).

Vydáváme magazín o webové analytice Webová analytika. Jsme autory nejrozsáhlejšího návodu na Google Analytics na českém internetu.

Jsme také autorizovaní konzultanti pro nástroj mYx.cz. Tento nástroj pro teplotní mapy využíváme při analýze konverzí na webu klienta a návrzích nových řešení, stejně jako nástroj ClickTale.

Jaká je cena za využívání webové analytiky

Jednorázová analýza chování vašich návštěvníků a/nebo testování začíná na 8 750 Kč. Běžná cena je buď mezi 20 až 40 000 Kč, nebo okolo 100 000 Kč.

Měsíční práce na webové analytice (tak, aby měla smysl) začínají na 8 750 Kč, nejběžnější cena je 17 500 Kč a 31 200 Kč.

Vyzkoušejte si nás zadarmo

Objednejte si náš ruční bezplatný a nezávazný audit Google Analytics. Pomocí auditu zkontrolujeme a případně zcela zdarma vylepšíme vaše nastavení Google Analytics.

Anebo si zdarma objednejte konzultanta/experta na webovou analytiku do vaší firmy na vyzkoušení.


Získejte školení zdarma

Ke každé objednávce nad 50 000 Kč si nyní můžete vybrat jedno školení z naší nabídky dle vlastního výběru zdarma.


Chcete-li ale rychle zvýšit váš obrat, kontaktujte nás prosím na telefonu +420 242 425 903, e-mailu info@robertnemec.com nebo vyplňte níže uvedený formulář a my se vám co nejrychleji ozveme. Děkujeme vám.

Související články

Školení Google Analytics
Kontrola a nastavení účtu Google Analytics zdarma
Google Analytics: Návod pro webmastery, marketéry i podnikatele
Webová analytika - magazín reklamní agentury RobertNemec.com

povinné
povinné
povinné
povinné
 Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.,
 o ochraně osobních údajů.Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura