Služby internetové reklamní agentury

Služby internetové reklamní agentury RobertNemec.com zahrnují komplexní péči o marketing na internetu: internetový marketing, reklamu na internetu, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), Search Engine Marketing (SEM), webdesign, programování internetových aplikací, testování a výzkumy uživatelů, analýzy, výzkumy, audity a copywriting.

Služby internetové reklamní agentury RobertNemec.com zahrnují komplexní péči o váš marketing na internetu.

Multikanálový marketing

Než-li se zákazník rozhodne u vás nakoupit, navštíví váš web přes několik různých prostředníků. Multikanálový marketing zabezpečuje, abyste na všech těchto styčných bodech byli, abyste byli schopni vyhodnocovat kampaně napříč různými kanály a zařízeními zákazníka (notebook, mobil a tablet) a abyste dokázali propojit vaše online i offline aktivity.

Internetový marketing

Velká část internetových projektů selhává proto, že nemají zvládnutý internetový marketing. Z našich zkušeností vyplývá, že internetový marketing je pro váš úspěch nejpodstatnější. Mnohem důležitější než webdesign, optimalizace pro vyhledávače nebo reklama.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO) posune váš web ve vyhledávačích na přední místa. Díky tomu jej uvidí více potenciálních klientů, kteří hledají vaše produkty.

Reklama na internetu

Reklama na internetu má na rozdíl od jiných forem reklamy tři velké přednosti: cílenost, rychlost a přesnou měřitelnost. Díky tomu může být reklama na internetu nejefektivnější ze všech forem reklamy.

Search Engine Marketing (SEM)

Search engine marketing (SEM) je marketing založený na vyhledávačích. Podle studie PricewaterhouseCoopers z října 2004 se do něj investuje 40% z reklamních rozpočtů na internet. Důvodem je jeho vysoká efektivita.

Programování internetových aplikací

Programování (anebo také vývoj) internetových aplikací a tvorba www stránek obecně rozhoduje o tom, zda váš web bude vydělávat. Výsledkem programování internetových aplikací musí být robustní a hlavně zákaznicky orientovaný web.

Testování a výzkumy uživatelů

Testování a výzkumy uživatelů vám umožní zjistit, jak vytvořit vaše webové stránky a/nebo internetové reklamy tak, aby na ně cílová skupina reagovala přesně tak, jak chcete - a tudíž zrostly vaše zisky. Našimi hlavními produkty jsou heuristické testování (analýza) a focus groups (test použitelnosti).

Webová analytika

Webová analytika podrobně sledují pohyb návštěvníků vašeho webu: od okamžiku, kdy uvidí nějakou vaši reklamu na webu, jsou zachyceni a sledováni. Garantujeme vám na 100 %, že vám webová analytika zvýší zisk. A to doslova.

Webdesign

Webdesign rozhoduje podle výzkumu Stanfordské univerzity v průměru ze 46,1% o tom, zda získáte nebo ztratíte nového zákazníka. Vzhled vašich www stránek je to první, s čím se váš potenciální zákazník setká. A podle vašich webových stránek si o vás udělá úsudek.

Public relations (PR)

Klasická reklama je mrtvá. Nastupuje public relations (PR), shodují se přední marketingové autority, jako bývalý šéf marketingu The Coca-Cola Company Sergio Zyman nebo největší odborník na marketing Philip Kotler.

Audity, analýzy a výzkumy

Potřebujete vědět, zda někde zbytečně neztrácíte zákazníky? Nebo kde najít nové? Naše audity a analýzy webových stránek (audit přístupnosti, audit použitelnosti, audit SEO - optimalizace pro vyhledávače, analýza log souboru, analýza chování návštěvníků, analýza efektivity webu a marketingové analýzy) vám to řeknou.

Copywriting

Potřebujete prodat vaše produkty? Pak musíte zákazníka přesvědčit, aby nakoupil zrovna u vás. Na webu to znamená přesvědčit jej textem a obrázkem. Copywriting je věda o tom, jak napsat text, který prodá vaše produkty.

Online reputation management (ORM)

Online reputation management, ve zkratce ORM, je proces, který zajišťuje, aby se o vás na internetu psalo co nejvíce pozitivně a naopak negativním informace byly smazány.

Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura