Školení marketingu na internetu

Potřebujete se zorientovat v oblasti internetového marketingu? Vědět, jak investovat méně a vydělat více? Přijďte na školení od profesionálů, kteří na trhu fungují již od 2001.

Školení Jak úspěšně realizovat internetový marketing

Pokud vedete internetové stránky, pracujete jako marketér nebo se zabýváte obchodní činností, náš kurz vám pomůže se lépe zorientovat v internetovém prostředí a v prostředí marketingu na internetu.


SEO workshop prakticky: lepší než SEO školení :-)

Náš léty prověřený praktický SEO workshop vás profesionálně proškolí v oblasti optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO). Přímo na vašich webových stránkách vám ukážeme, jak zlepšit vaše pozice ve vyhledávačích.


Školení PPC reklamy – jak platit méně a získat více

Většina PPC kampaní stojí zbytečně moc a vydělává méně, než kolik by mohla. Na našem školení PPC se dozvíte, kde se nacházejí největší chyby PPC kampaní a jak tu vaši kampaň nastavit skutečně dobře.


Školení webové analytiky (více než jen Google Analytics!)

Nejvýnosnější a nejpoptávanějším oborem je dnes webová analytika. Vzhledem k rozsahu webové analytiky a poptávce po ní jsme připravili tři kurzy webové analytiky: od naprostého úvodu, přes práci s Google Analytics po školení pro analytiky, kteří běžně pracují s Google Analytics nebo jiným softwarem a chtějí se naučit ještě více.


Školení A/B testování, multivariantní testování (MVT) a Google Website Optimizer

Školení A/B testování, multivariantního testování/testování více proměnných (MVT) a Google Website Optimizer je určeno pro všechny, kteří by rádi rychle zvýšili efektivitu svého webu. Jedná se o velice efektivní způsob, kdy pomocí drobné změny můžete dosáhnout překvapujících výsledků.


Školení Propagace a reklama na Facebooku a dalších sociálních sítích

Naučíme vás, jak si založit na Facebooku Stránku a Skupinu, jak ji optimalizovat pro vyhledávače, jak ji udělat atraktivní pro fanoušky, jak na ně dostat co nejvíce fanoušků, jak s nimi komunikovat, co psát, jak dělat na sociálních sítích reklamu, jak (ne)pořádat soutěže atd.


Nejbližší termíny našich školení a kurzů v Praze a Brně.


Affiliate program - partnerství pro prodej školení

Myslíte, že je váš web vhodný pro prodej našich školení? Zapojte se do našeho affiliate programu a nabídněte vašim zákazníkům naše školení. Pokud přijde přes váš web k nám návštěvník a školení si objedná, získáte zajímavou provizi. Totéž platí, bude-li poptávat školení přímo u vás. Nechte váš web jednoduše vydělávat!


Garantujeme vám, že pokud naše školení marketingu na internetu/internetového marketingu nesplní vaše očekávání, vrátíme vám 100 % zaplacené částky.Chcete-li se na naše kurzy přihlásit, nebo se jen zeptat na více informací, kontaktujte nás prosím na emailu vecerova@robertnemec.com nebo na telefonním čísle +420 734 200 517.

Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura