SEO školení či kurz? Lepší je SEO workshop!

Klasické školení či kurz SEO (optimalizace pro vyhledávače) je teoretické a přeplněné. Náš workshop je praktický a maximální počet účastníků je sedm.

Aktuální termíny 24. 4. 2014 v Brně a 6.5. v Praze.
Podívejte se, kdy a kde se konají nejbližší školení.


SEO workshop je lepší než SEO školení:

 1. Nejprve vám vysvětlíme základní či pokročilé techniky SEO (optimalizace pro vyhledávače), podle vaší současné znalosti problematiky (domluvíme se předem podle složení účastníků).
 2. Vy řeknete, jaké máte problémy s vaším webem.
 3. Společně si ukážeme, jak problémy vyřešit.
 4. Předvedeme vám, jak bychom postupovali my.
 5. Necháme vás, abyste nyní ukázal(a), zda-li jste postup pochopil(a).
 6. Zkontrolujeme, zda-li je postup a výsledky správný.
 7. Pokud by šlo něco zlepšit, znovu trpělivě vysvětlujeme, probíráme, předvádíme a konzultujeme, dokud to neumíte.

Co konkrétně na workshopu probíráme

Jaké jsou výhody oproti klasickému školení SEO:

 1. Důraz na praxi. Kurz SEO se věnuje hlavně teorii. U nás probíráme vaše konkrétní problémy.
 2. Náš SEO workshop je interaktivní. Přednášející s vámi v průběhu celého SEO workshopu neustále diskutují, probírají, ukazují, vysvětlují, kontrolují vaše postupy, navrhují lepší a vedou vás k tomu, abyste problémy skutečně zvládli.
 3. Trpělivě s vámi probíráme, jak se SEO skutečně naučit. Neodejdete s pocitem "Něco jsem se dozvěděl, ale nevím, jak to konkrétně a přesně aplikovat na svůj web." Náš workshop SEO prakticky vám řekne, co přesně a jak konkrétně máte kde udělat.
 4. Menší počet účastníků. Na kurz či školení SEO u jiných firem dorazí až šestnáct účastníků. U našeho workshopu je maximální počet účastníků sedm. Díky tomu se tak můžeme detailně věnovat vašim konkrétním projektům - a mít na to dostatek času.
 5. Přednášející neodejde, dokud budete mít jakoukoli otázku. Můžete samozřejmě odejít kdykoli, ale občas se debatuje a vysvětluje i do osmi hodin večer.
 6. Mluvíme jasně. Stalo se vám, že vám SEO konzultant na SEO školení nechtěl neco prozradit nebo odpovídal vyhýbavě? U nás se vám to nestane.
 7. Workshop rozšíříme i na další téma. Chcete se zeptat i na PPC reklamu, webdesign, SEO copywriting, marketingové strategie, sociální sítě (Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+), PR atd.? Není problém. Dejte nám vědět dopředu a seminář bude rozšířen i o tato témata.
 8. Jídlo a pití celý den zdarma Celý den budete mít zdarma jídlo a pití. Pozveme vás i na oběd, kde budete mít zdarma i nápoje.
 9. Kdekoliv v České nebo Slovenské republice. Pokud vám nevyhovuje Praha nebo Brno a zaplatíte nám cestu, uspořádáme pro vás SEO workshop kdekoli v Česku nebo na Slovensku.
 10. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu, podepsaný ředitelem firmy Robertem Němcem.

Reference v oblasti SEO školení

Našich SEO workshopů a seminářů se zúčastnilo již více než 530 lidí. Přečtěte si hodnocení SEO workshopu od některých dřívějších účastníků.

Se SEO jsme pomáhali firmám jako je T-mobile CZ, T-mobile UK, DATART, iDNES.cz, ING Pojišťovna, Vykupto.cz, Centrum.cz (ano, vyhledávači), Pfizer, Saxo Bank, SEVT, Parfums.cz, OTTO Group (tři eshopy) a desítkám dalších. Podívejte se, co o nás říkají naši klienti.

Náš workshop SEO prakticky byl vybrán jako nejlepší "SEO školení" ve výběrovém řízení pro První Multimediální, s.r.o., jednu z největších webdeveloperských společností v České republice. SEO workshop jsme dále uspořádali pro reklamní agenturu Medica HealthWorld nebo internetovou agenturu Kompl.

Naši pracovníci uspořádali dvakrát semináře o SEO na veletrhu cestovního ruchu GO v Brně a jednou u příležitosti veletrhu Holiday World v Praze, přednášeli o SEO na Filozofické fakultě a Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně a na konferenci Junior Internet.

Kdo vám bude o SEO přednášet?

Lukáš Pokorný

Přednášejícím je Lukáš Pokorný, zkušený a dlouholetý konzultant naší agentury. Lukáš Pokorný pracoval například pro klienty jako Datart, Saxo Bank, Nakupvakci.cz, OTTO Group, Glogster.com, Parfums.cz či České radiokomunikace. Jeho doménou není pouze SEO, ale věnuje se také PPC kampaním a použitelnosti. Budete-li mít otázky z těchto a dalších oblastí, velice rád vám je zodpoví. SEO totiž nestojí samostatně, ale vždy je potřeba ho chápat v kontextu dalších souvisejících disciplín.

Kde se SEO workshop koná

Všechna naše školení se konají v prostorách vybavených bezdrátovým WIFI připojením k internetu. Upozorňujeme, že notebooky nejsou k dispozici.

Workshop SEO prakticky trvá zhruba osm hodin. Samozřejmě, diskutujeme s vámi tak dlouho, jak máte zájem.

Začátek, přestávku na oběd a konec vám zcela přizpůsobíme. Workshop v Brně je možné rozdělit do dvou dní. Stačí nám dát vědět.

Máte-li zájem o jiný termín, uspořádáme pro vaši firmu uzavřený SEO workshop podle vašich požadavků.

Pokud chcete uspořádat workshop jinde než v Praze nebo Brně, připočtěte prosím 10 Kč za každý kilometr z Prahy nebo z Brna za cestu tam i zpět.

Cena je nižší než u SEO školení nebo kurzu

3 400 Kč za jednoho účastníka nebo účastnici plus DPH 21 %.

V ceně je také zahrnuto:

Cena je plně splatná předem na základě elektronicky zaslané proforma faktury.

Záruka vrácení peněz

Garantujeme vám, že pokud naše školení marketingu na internetu nesplní vaše očekávání, vrátíme vám 100 % zaplacené částky.

Nebude-li se vám náš SEO workshop líbit, vrátíme vám celou částku, kterou jste za školení zaplatili. Bez podmínek.


Storno podmínky

Po přihlášení na školení vystavíme zálohovou fakturu, která Vám dočasně rezervuje místo. Po přijetí částky na náš účet máte místo na školení garantované.

V případě, že zrušíte svoji účast na školení:

Vyhrazujeme si právo zrušit školení v případě nedostatečného počtu zájemců. V takovém případě vracíme 100 % ze zaplacené částky.


Jak se na školení přihlásit

V případě zájmu o SEO workshop prosím využijte náš kontaktní formulář na konci této stránky. Pro urychlení procesu prosím do poznámky uveďte IČ subjektu, na který můžeme vystavit proforma fakturu. Máte-li jakékoli dotazy, připomínky či specifická přání, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle: +420 734 200 517 nebo e-mailu vecerova@robertnemec.com. Děkujeme.

Vzhledem k velkému zájmu o tento kurz garantujeme místo až po obdržení částky na náš účet.

Podívejte se na naše jiná SEO školení a další kurzy:

povinné
povinné
povinné
povinné
 Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.,
 o ochraně osobních údajů.Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura