PPC reklama: spravujeme nejefektivnější kampaně

Specializujeme se na PPC kampaně s rozpočtem nad 100 000 Kč měsíčně. Garantujeme vám návratnost investic.

Dva hlavní důvody, proč si vybrat na správu PPC kampaní agenturu RobertNemec.com

  1. Nezvýšíme-li vám při stejných investicích do PPC kampaní obrat z PPC kampaní alespoň o 20 %, nebo nesnížíme-li vám náklady na PPC kampaně alespoň o 20 % při zachování obratu, neplatíte nám vůbec nic.

  2. Jeden týden budeme vaše PPC kampaně spravovat zcela zdarma. Až po té se můžete rozhodnout, zda s námi uzavřete smlouvu, nebo ne.

Další důvody, proč si nás vybrat na řízení PPC kampaní


Nechcete číst dál? Objednejte si vedení PPC kampaně na telefonním čísle 777 967 867 nebo na emailu styxova@robertnemec.com. Můžete případně vyplnit kontaktní formulář dole na této stránce.

Kde pro vás můžeme řídit PPC kampaně?

Nabízíme vám zobrazování PPC reklamy především v systému AdWords na Googlu a v systému Sklik na Seznamu. Velice doporučujeme také reklamu na Facebooku. Dále vám zařídíme reklamu na eTargetu, Yahoo! a Bingu.

Navíte, který reklamní systém zvolit? Poradíme vám, zda je pro propagaci vašeho výrobku či služby vhodný AdWords, Sklik či Facebook.

Cena PPC reklamy může být velice nízká

Cena PPC se řídí aktuální poptávkou - čím větší je zájem o dané slovo, tím vyšší je cena. Za příchod jednoho návštěvníka obvykle zaplatíte mezi 0,20 Kč a 20 Kč. Vytvoříme vám ale takovou kampaň, kde budeme optimalizovat vaše investice tak, abyste platili co nejméně.

V málo konkurenčním prostředí se ceny PPC reklamy drží skutečně velice nízko. Do této skupiny bude pravděpodobně zapadat také váš byznys. Pokud však nabízíte ubytování v Praze a máte v AdWords PPC reklamu na výrazy hotel prague či prague accomodation, připravte se na to, že budete platit více. Vyberete-li si pro vedení PPC naši agenturu, postaráme se o to, aby se vám vyplácela i dražší PPC kampaň (máme s takovými kampaněmi zkušenosti).

Jak snižujeme cenu za PPC reklamu?

Jen několik příkladů pro ilustraci: používáme konkrétnější slovní spojení namísto obecných slov. Jste-li například pracovní agentura zaměřená na poskytování práce v oboru informačních technologií, neinzerujeme na slovo práce. Namísto toho používáme slovní spojení jako práce v IT, práce programátor a další. Vaše konkurence bude ihned menší (nebudete se prát s pracovními agenturami nabízejícími všechny druhy prací) a vaše cena za proklik se výrazně sníží. Vaše reklamy budou ve vyhledávačích na vyšších pozicích a budou mít pravděpodobně vyšší konverzní poměr.

O toto všechno se postaráme my. Služby naší reklamní agentury zahrnují přípravu kampaně (media plán, výběr vhodných klíčových slov, sepsání textů) a správu (sledování, optimalizace, reporty) PPC kampaní. Ceny PPC naleznete na stránce Placené kampaně ve vyhledávačích.

Komu jsme dělali správu PPC reklamy

Vedli a optimalizovali jsme PPC reklamu pro AAA AUTO, Parfums.cz, OTTO Office, Glogster.com (americká sociální síť), SEVT, Click4Hotel.eu (celoevropský prodejce hotelů), 4home, Pfizer, Merck/MSD, NOKIA, Nákup v akci, Saxo Bank, Kler a desítky dalších. Klienti jsou s naší prací velice spokojeni (podívejte se na reference) a často jim vedeme PPC reklamu celá léta.

Školení PPC reklamy

Chcete se o PPC reklamě dozvědět více? Potom využijte našeho prověřeného školení PPC. Školení se vám vyplatí, když chcete vést vaši vlastní PPC kampaň, ale i tehdy, když zadáváte vedení kampaně externí firmě. Dozvíte se například, jakým způsobem mohou firmy naoko zvyšovat cenu za PPC, které vám potom fakturují jako svoji práci.

Naše školení PPC reklamy se věnuje především systémům AdWords a Sklik, ale také reklamě na Facebooku a dalším systémům. Podívejte se na nejbližší termíny školení.


Podívejte se na podrobné výhody PPC kampaní.

Získejte školení zdarma

Ke každé objednávce v ceně nad 50 000 Kč si nyní můžete vybrat jedno školení marktingu na internetu dle vlastního výběru zdarma.


Kontaktujte nás

V případě vašeho zájmu o PPC kampaň či další informace kontaktujte nás prosím na telefonu 777 967 867 nebo na emailu info@robertnemec.com. Můžete také použít kontaktní formulář:

povinné
povinné
povinné
povinné
 Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.,
 o ochraně osobních údajů.Povedeme pro vás úapěšnou PPC reklamu.

Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura