SEO (optimalizace pro vyhledávače) s garancí

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je naší specializací od roku 2002. Máme ty nejlepší reference. Podívejte se.

První fakturu za SEO jsme vystavili 11. března 2002. Jsme tak nejstarší dosud fungující agenturou v ČR poskytující SEO služby. S optimalizací pro vyhledávače pomáháme značkám, jako je např. Parfums.cz, T-mobile, Orange, Centrum.cz, iDNES.cz nebo DATART.

Specializujeme se na SEO služby pro středně až vysoce náročné projekty, včetně globálních (např. projekt Glogster.com, kde již čtyři roky pracujeme na SEO, má dnes přes 10 000 000 návštěv za měsíc).

Naše garance za SEO služby

Nabízíme vám dvě základní možnosti spolupráce, obě s garancemi:

V prvním případě nám se domluvíme na fixní ceně za SEO (optimalizaci pro vyhledávače). Buďto nám zaplatíte danou částku ve dvou splátkách (první polovina dopředu a druhá polovina po skončení dohodnutých SEO prací, anebo nám platíte měsíční paušál. Paušál můžeme dynamicky upravovat podle aktuálních potřeb.

Zároveň vám písemně a finančně garantujeme, že vám SEO od naší agentury zvýší obrat alespoň o 30 %. Pokud optimalizujete web podle našich doporučení a nezvýší se vám počet obrat/počet objednávek nebo jiný dohodnutý údaj v meziročním srovnání alespoň o 30 %, vrátíme vám všechny peníze.

Generuje-li vám web např. 20 000 000 Kč ročně, říkáme: "Zvýšíme vám pomocí SEO obrat alespoň o 6 000 000 Kč, jinak vám vrátíme všechny peníze." Toto je veřejný příslib podle paragrafů 850 až 852 zákona č. 40/1964 Sb. (občanský zákoník) v platném znění.

Příklad uvedené garance za SEO vidíte níže:

Váš obrat v druhém čtvrtletí 2012 20 000 000 Kč
Zvýšíme-li vám obrat pomocí SEO v druhém čtvrtletí 2013 alespoň na 26 000 000 Kč zaplatíte nám
Nezvýšíme-li vám díky optimalizaci pro vyhledávače obrat v druhém čtvrtletí 2013 alespoň na 26 000 000 Kč vrátíme vám všechny peníze

Druhou možností je neplatit nám dopředu vůbec nic a platit za SEO až podle výsledků (success fee).

SEO není magie

Mnoho lidí se domnívá, že SEO (optimalizace webu pro vyhledávače) je magie. Není to pravda. SEO je velmi seriózní věda. A není ani tak tajemná.

Např. jak Google, tak Seznam zveřejňují návody a tipy na optimalizaci webů pro vyhledávače. Podívejte se na SEO tipy a návody na Seznamu nebo SEO doporučení od Googlu. Google dokonce nedávno vydal knihu o SEO.

Vezmeme-li to z druhé strany, zjistíme, že základem SEO (optimalizace pro vyhledávače) je aplikovaná matematika, statistika a lingvistika. Vyhledávače jako Google nebo Seznam neřadí své výsledky vyhledávání náhodně, ale podle naprosto přesných algoritmů. Jedním ze základů SEO je tedy upravit vaši stránku nebo vás web takovým způsobem, aby ji algoritmus vyhodnotil jako nejrelevantnější (nejvhodnější pro uživatele) a umístil na prvních pozicích ve vyhledávači (odborně "na prvních pozicích v přirozených výsledcích vyhledávání").

Budete-li se držet těchto doporučení od vyhledávačů, máte solidní základ. My k tomu navíc přidáváme devět let zkušeností se SEO a trochu testování.

Říkáme-li ale, že je SEO věda, znamená to také, že SEO není lehké. Architektem se také nestanete přečtením několika článků na internetu, ba ani celé knihy. A dokonce i když architekturu vystudujete, můžete být dobrý, nebo špatný architekt.

Podobné je to i SEO: pro základní orientaci si stačí přečíst knihu. Pro to stát se SEO konzultantem léta studia. Ale pro staní se výborným SEO konzultantem potřebujete nejen léta studia, ale i léta praxe - a hlavně báječné nápady, stejně jako třeba trpělivost a přemýšlivost (obojí je v SEO - optimalizaci pro vyhledávače - velmi potřeba).

Proč si vybrat SEO od naší internetové agentury

 1. Garantujeme vám, že vám zvýšíme obrat
 2. Můžete nám platit až za výsledky optimalizace
 3. I v SEO (optimalizaci pro vyhledávače) se soustředíme na co nejvyšší návratnost investic (ROI)
 4. Na optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače se bude podílet Robert Němec
 5. Máme devět let zkušeností se SEO (optimalizací pro vyhledávače)
 6. Máme kreativní nápady
 7. Optimalizace webů pro vyhledávače od nás prodává
 8. Na SEO nebudou pracovat junioři, ale špičkoví SEO konzultanti
 9. Propojujeme SEO a PPC
 10. Nesoustředíme se jenom na SEO, ale na celkové zvyšování ziskovosti vašeho webu

K optimalizaci stránek nyní získáte A/B testování zdarma

Objednáte-li si u nás nyní SEO, získáte navíc zdarma A/B testování. V rámci A/B testování vždy navrhujeme několik variant určitého prvku na vašem webu. Např. můžeme připravit několik variant úvodního textu na vaší stránce. Na váš web nasadíme specializovaný software, který vašim návštěvníkům zobrazí jednu z těchto variant.

Následně budeme měřit, která z nových variant vám přináší nejvíce objednávek. Porovnáme je samozřejmě s původní verzí daného prvku. Následně pak používáte variantu, která je pro vás nejvýnosnější.

Přečtěte si více o A/B testování nebo případovou studii, jak jsme díky A/B testování zvedli během jednoho měsíce míru konverze na ABAX.cz o 101 %.

A to všechno získáte se SEO zdarma!

Tato akce platí pouze pro objednávky podepsané do 14. října 2011.

Proč je optimalizace pro vyhledávače (SEO) tak vysoce efektivní?

Protože to již nejste vy, kdo musí přemlouvat zákazníka, aby si váš produkt koupil. Zákazník aktivně hledá vás nebo něco, co s vámi souvisí. Stačí, aby vaše webová prezentace byla ve vyhledávačích na prvních místech a nabídla mu vaše produkty.

Co je to SEO?

SEO znamená v angličtině search engine optimization, v překladu optimalizace pro vyhledávače. Někdy se také používá označení optimalizace stránek nebo optimalizace webu, přesněji pak optimalizace webu pro vyhledávače nebo optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

Naopak výraz SEO optimalizace je zcela nesprávný. Slovo optimalizace je totiž již skryté ve zkratce SEO (je to ono optimization). Výraz SEO optimalizace tak vlastně znamená optimalizace pro vyhledávače optimalizace - což je jazykový nesmysl, odborně pleonasmus.

Používá-li někdo pojem "SEO optimalizace", "optimalizace SEO", "SEO optimalizace webu" atd., značí to jeho zmatenost a odbornou neukotvenost. Nemluvě o tom, že výraz optimalizace webu se používá v oblasti webové analytiky.

Ptáte-li se, co je to SEO, odpověď je jednoduchá: Jedná se o úpravu vašeho webu a dalších částí internetového marketingu takovým způsobem, aby váš web/vaše webové stránky snadno nalezli vaši potenciální zákazníci. Naopak cílem SEO (optimalizace pro vyhledávače) není dosažení "prvních pozic nebo míst ve vyhledávačích", a to ze tří důvodů:

 1. to, že dosáhnete určitých pozic ve vyhledávačích neznamená, že na vás lidé kliknou,
 2. i když na lidé kliknou, neznamená to, že od vás něco koupí,
 3. pozice se mění v závislosti na řadě faktorů, takže je de facto nemožné je měřit.

I samy vyhledávače chtějí nabídnout svým uživatelům přesně to, co hledají. A naopak uživatelé chtějí nalézt přesně to, co hledají. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je tak službou i vašim zákazníkům, kdy vlastně spolupracujete s vyhledávači. Proto také vyhledávače zveřejňují návody na SEO a nabízí tipy, jak optimalizovat pro Seznam nebo jak dělat SEO pro Google. Říká se tomu cílení návštěvnosti a je to velmi důležité z hlediska vysoké návratnosti investic (ROI) do SEO.

Prakticky ukazuje SEO a vztahy v rámci optimalizace pro vyhledávače následující schéma: Vztah stránky, webu a okolí webu při SEO

Postup při SEO (optimalizace webu)

Základní postup při SEO (optimalizaci webu pro vyhledávače) vidíte níže: Jednotlivé kroky při SEO

 1. Volba strategie
 2. Výběr taktických postupů
 3. Analýza klíčových slov
 4. Oprava technických chyb
 5. Úprava informační architektury
 6. Optimalizace jednotlivých šablon
 7. Vkládaní Engagement Objects
 8. Lazení behaviorálních faktorů
 9. Dlouhodobé budování obsahu
 10. Zapojení do sociálních sítí
 11. Tvorba zpětných odkazů
 12. Úpravy podle pravidelné analýzy webu
 13. Úpravy dle změn ve vyhledávačích
 14. Vytváření nových vylepšení
 15. Opakované analýzy klíčových slov

Je SEO výhodnější než PPC kampaně (placené odkazy)?

Stránky upravené pomocí SEO (optimalizace pro vyhledávače) se objeví ve výsledcích Seznamu větší a s větším písmem. Jsou také na místech, kam prvně padne zrak uživatele. Naopak placené odkazy často přehlédne.

Další výhodou, kterou optimalizované stránky mají, je jejich větší důvěryhodnost. Placeným odkazům uživatelé vyhledávačů tolik nevěří.

PPC reklama má naopak tu výhodu, že je možné ji spustit či zastavit v podstatě okamžitě. Zvýšení návštěvnosti se může projevit již během dnů, nebo dokonce hodin po spuštění, ovšem trvá pouze do doby, kdy za umístění platíte.

Proto je velmi důležité nejprve jasně stanovit cíle a na základě toho pak volit vhodné nástroje.

Jaké další služby v oblasti SEO nabízíme:

Naše reference v oblasti SEO

Za devět let, kdy práce v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače) poskytujeme, jsme se SEO pomohli např. telekomunikačním společnostem jako je T-mobile, Orange nebo České radiokomunikace, e-shopům jako je DATART, ElektroMedia.cz nebo Parfums.cz, několika leasingovým a úvěrovým společnostem, farmaceutickým společnostem jako je Pfizer či Merck/MSD, magazínům typu iDNES.cz nebo Doktorka.cz nebo obsahovým webům typu Glogster.com, který má dnes okolo 400 000 návštěv za den.

V současné době se zaměřujeme jenom na středně a vysoce náročné projekty v oblasti SEO. Proto je u nás doporučená investice do SEO minimálně ve výši 200 000 Kč za rok.

Podívejte se na naše reference v oboru SEO/SEM a jak naši práci hodnotí klienti.

Naše SEO agentura také vydává specializovaný magazín SEO a SEM a celý web věnovaný SEO SEO-SEM.cz.

Jak vybrat SEO konzultanta?

Uvažujete-li, jak vybrat SEO konzultanta, může pro vás být přínosné následující video (v angličtině):

Aktualizováno: 2. ledna 2013

Kontaktujte nás a získejte první konzultaci v oblasti SEO zdarma!

Zavolejte na telefonní číslo +420 242 425 903, pište na email info@robertnemec.com nebo použijte níže uvedený formulář.


Související články

Ceník SEO
Workshop SEO prakticky – lepší než školení či kurz
Reference v oblasti SEO/SEM
SEO copywriting
PPC kampaně

povinné
povinné
povinné
povinné
 Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.,
 o ochraně osobních údajů.Uvidíte, jak efektivní může být optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura