Mgr. Martin Šimko

Konzultant

Martin Šimko

telefon: +420 724 846 695
e-mail: simko@robertnemec.com

Skype: Skype Me™!

Vzdělání

Martin Šimko vystudoval bakalářský obor Informační technologie na Fakultě informatiky Vysokého učení technického, téma bakalářské práce – „On-page a off-page optimalizace webových stránek“. Dále vystudoval anglický magisterský obor Service Science, Management and Engineering na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Téma diplomové práce „Optimalizace pro vyhledávače v životním cyklu webu“.

Zkušenosti

Martin Šimko získal zkušenosti v optimalizaci pro vyhledávače jako SEO konzultant na volné noze. Staral se především o menší weby svých zákazníků. Technické znalosti nabyl jako HTML/CSS kodér a PHP programátor, dále také jako tester webových aplikací zaměřených na globální trh.

Práce v agentuře RobertNemec.com

V internetové reklamní agentuře RobertNemec.com působí Martin Šimko jako SEO konzultant. Pracuje pro klienty jako je SEVT, Saxo Bank a Vykupto.cz.

Martin je perfekcionista a má rád dobře fungující věci. Když zrovna nesedí u počítače, Twitteru nebo Google+, můžete ho potkat třeba na squashovém kurtu.

Martin Šimko absolvoval test Google Analytics Individual Qualification s hodnocením 98 % a složil zkoušku k analytickému softwaru IBM Tealeaf (IBM Tealeaf Technical Mastery Professional).Certifikát GAIQ pro Martina Šimka
Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura