Konzultant/specialista na webovou analytiku do vaší firmy zdarma

Chcete si vyzkoušet, jak jsme schopni vám pomocí webové analytiky zvýšit tržby a snížit náklady na reklamní kampaně? Pozvěte si do vaší firmy našeho specialistu zdarma.

Jak postupovat při objednání našeho konzultanta zdarma?


  1. Vyplňte a odešlete prosím níže uvedený formulář.

  2. Náš kolega-account si s vámi domluví schůzku, kde bude přítomný také náš expert na webovou analytiku. Schůzka může být u vás, nebo u nás.

  3. Náš kolega-account vás poprosí o přístup do Google Analytics nebo jiného softwaru pro webovou analytiku. Rádi s vámi podepíšeme dohodu o mlčenlivosti. Umožníte-li nám přístup do vašeho analytického softwaru, budeme vám moci prezentovat ještě konkrétnější návrhy na zlepšení.

  4. Následně náš expert na webovou analytiku připraví konkrétní návrhy pro vaši firmu, jak zvýšit vaše tržby a snížit náklady na reklamní kampaně.

  5. Na schůzce vám konkrétně představíme, jak by se dal právě váš web vylepšit pomocí webové analytiky a kde a jak ušetřit peníze za vaše reklamní kampaně. Ze schůzky si zdarma a nezávazně odnesete konkrétní a věcné písemné poznámky, jak postupovat dál.

Během schůzky se budete moci ptát našeho analytika na veškeré otázky týkající se nastavení Google Analytics nebo jiného softwaru, optimalizace vašeho webu, snižování nákladů na reklamní kampaně (včetně PPC kampaní) a vylepšení logistiky, uživatelského testování, webové analytiky, návrhu nového webu a dalších věcí.

Délku schůzky necháme na vašem uvážení.

Uvedené služby našeho konzultanta jsou zcela zdarma bez jakýchkoli závazků do budoucna. Jednoduše chceme, abyste se podívali, jak může webová analytika zvýšit vaše tržby.

Dovolujeme si upozornit, že vzhledem k velkému zájmu o naše experty platí tato nabídka jenom pro firmy s obratem nad 10 milionů korun ročně.

Nyní prosíme vyplňte níže uvedený formulář:

Vytiskni stránku
POMÁHÁME VÁM VYDĚLÁVAT
jít na hlavní stránku ›› RobertNemec.com

Pokud chcete, abychom vás kontaktovali, stačí napsat telefonní číslo
a my vám zavoláme.

Jméno
Firma
Telefonní čísloCo o nás říkají naši zákazníci

Karel Šoral
Mireas
Pokud shrnu vzájemnou spolupráci s Vaší agenturou RobertNemec.com, musím jen chválit.
Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura