Co o nás říkají klienti

Vyjádření našich klientů jsou pro nás jedním z největších ocenění. Podívejte se prosím sami, jak je naše práce hodnocena.


"Do kontaktu se společností RobertNěmec.com jsem přišla v soukromé a velmi nepříjemné záležitosti, jenž souvisela s mou reputací ve veřejném životě. Přestože jsem velmi oceňovala strukturovaný přístup, maximální spolehlivost a extrémně profesionální komunikaci zaměstnanců této agentury, rozhodně nejvíce pro mě znamenal jejich lidský přístup. Díky pochopení a vzájemné intenzivní spolupráci se podařilo dosáhnout cíl v relativně rychlém času a byla splněna má nadstandardní očekávání."

Zuzana Jiránková
Výkonná ředitelka Otevřená společnost, o.p.s.
Zuzana-jirankova.cz"Společnost RobertNemec.com aplikuje při řízení zákaznických vztahů prvky projektového managementu od nabídky klientovi až do závěrečného vyhodnocení projektu. Zákazník má přehled o čerpání přidělených časových kapacit u všech zdrojů a analýzy a zprávy má vždy on-line k dispozici. To vše „zabaleno“ do otevřených, přímých a vstřícných lidských vztahů podává obraz o velmi dobré zkušenosti, která stále není běžná a je přínosem pro obě partnerské strany."

Ivan Chrástek
Jednatel, společník
IC Tour s.r.o."Robert Němec je příkladem toho, jak se má dle mého názoru přistupovat ke klientům. Seriozně, ale s lidským přístupem a maximální snahou o kvalitu výsledku. Někdy možná volí nekonvenční cesty, což ale svědčí o jeho kreativitě.

S jeho prací jsme byli spokojeni. Prokázal své znalosti v oblasti internetové a zejména kontextové reklamy i public relations. Za období spolupráce vykázala naše firma největší počet referencí v tisku od svého založení."

Mgr. Michal Matula
Chief Technical Officer, Internet BillBoard a.s.
www.internet.billboard.cz."Školení Internetový marketing v kostce, které v naší firmě vedl pan Robert Němec, pro nás bylo velmi inspirativní a všem zúčastněným se velice líbilo.

Na naši poptávku školení Robert Němec reagoval nejrychleji a pružně do něj zakomponoval i reflexi na naše individuální potřeby podle našeho požadavku. Školení tak mělo i charakter workshopu, na kterém se náš tým mohl aktivně podílet a řešit tak hned konkrétní otázky, ne jen pasivně vstřebávat teorii.

Těšíme se na další spolupráci s Robertem Němcem a jeho týmem."

George Hodek
CEO fotobanky isifa.com/Thinkstock„Agentura RobertNemec.com nám zajistila kompletní marketing zahájení našeho provozu: od tvorby loga a grafiky, přes tisk materiálů, tvorbu webu, uspořádání tiskové konference a následnou komunikaci s novináři a kampaně na internetu, včetně vyhledávačů a Facebooku. Během týdne od zahájení provozu jsme natolik zavaleni zakázkami, že musím koupit druhou sušící jednotku a expanze do dalších měst bude mnohem rychlejší."

Petr Havránek
Jednatel a majitel společnosti EXPRESS Lakovna s.r.o.
www.express-lakovna.cz„Pokud shrnu vzájemnou spolupráci s Vaší agenturou RobertNemec.com, musím jen chválit.

Zadání a cíle optimalizace byli jasně dány a beze zbytku dodrženy. Spojení námi požadovaných klíčových slov se ve vyhledávači Seznam.cz vyskytují vždy na první straně a prvním místě. Obsah našich stránek byl logicky upraven a „učesán".

Spolupráce s agenturou byla maximálně profesionální. Rád bych poděkoval Blance Mikuláškové. Odpovědi na mé dotazy posílala obratem a ve formě, které jsem rozuměl i já :-)

To, že byl dodržen navržený rozpočet optimalizace i časový rámec všech prací považuji v dnešní době různých laciných slibů za nadstandardní.

Jediným záporem po spolupráci s Vaší agenturou je snad to, že podobný přístup budu požadovat od všech ostatních dodavatelů, což nevím, zda se mi bude dařit. Pokud ano, pak se podnikání změní na procházku růžovou zahradou."

Karel Šoral
Jednatel a spolumajitel společnosti Mireas s.r.o.
www.mireas.cz„Na konci roku 2009 provedla reklamní internetová agentura RobertNemec.com 30-denní testování našeho webu. Do hledáčku si vzali prvky našeho webu ovlivňující srozumitelnost webu, přehlednost obsahu a navigaci. S využitím Google nástrojů jako optimalizátor webových stránek , Google Analytics a A/B testování více variant stránek byla provedena optimalizace home stránky především po grafické stránce a zároveň byly upraveny texty i navigační prvky.

Výsledkem práce je celkově nový design webu a navigace. Velice nás potěšil nárůst konverzí o celých 101 % během dvou měsíců. To znamená, že při stejném počtu návštěvníků našeho webu nyní připadá dvakrát tolik uskutečněných objednávek než před zásahy agentury.

Internetová reklamní agentura a její webová analytika byly dobrou investicí do našeho webu – náklady na internetovou reklamu jiného typu jako například PPC reklama by znamenaly vyšší náklady, ale zcela jistě by nepřinesly obdobné výsledky jako dobře zvládnutý internetový marketing této agentury.

Druhým efektem zásahů agentury je i pozitivní vliv provedených zásahů na SEO našich stránek. Nově přidané stránky související s testováním použitelnosti našeho webu podpořily svými klíčovými slovy a nově vytvořenými odkazy i naše produktové stránky a z hlediska optimalizace pro vyhledávače dosahují nyní lepších umístění ve výsledcích vyhledávání na Google.cz i Seznam.cz."

Bc. Aleš Jakimov
marketingový manažer
Abax.cz„Robert Němec nám pomohl mnoha odbornými radami, zejména v oblasti internetového marketingu. I když máme prostředky omezené, jeho zásluhou držíme krok s mnohem většími firmami a daří se nám dokonce svůj podíl na trhu rok od roku zvyšovat. Opět jsme si potvrdili, že se vyplácí svěřit věci odborníkům."

Ing. Eduard Knapp
jednatel
e-ck.cz/VLNA.cz„V rámci nové (nejen marketingové) strategie manažerských studií MBA při VUT v Brně (www.uk-mba.cz) jsem oslovila několik agentur, které se zaměřují na optimalizaci pro vyhledávače a design webového prostředí (extranet i intranet). Kromě srovnání klasických návrhových položek byly dalšími faktory výběru: ochota, vstřícnost a profesionální přístup.

Rozhodnutí vybrat si agenturu RobertNemec.com nelituji.

Situace s naším produktem z pohledu marketingu byla velice nepříznivá. Po optimalizaci webu (jsme na 1. místě na Seznamu i na Googlu) a zaměření na žádané cílové skupiny (střední a vyšší management) jsou nyní webové stránky v souladu se záměrem konkurenčního odlišení se.

Vhodné webové prostředí spolu s individuálním přístupem ke klientům velice silně podpořily snížení nákladů na prodej (v současné době nerealizujeme žádnou inzerci), a tak ušetřené prostředky mohu velice vhodně investovat do interního marketingu - investovat do samotných studentů a vytvářet pro ně nadhodnotu, kterou jiná konkurenční studia MBA na českém (ani světovém) trhu nemají jako je například dokumentační podpora, outdoorové aktivity, CRM systém, materiálně technická podpora, špičkové vybavení učebny atd.

Spokojenost zákazníka - manažera, který studia Master of Business Administration u nás realizuje, je totiž základní předpoklad budoucího vývoje těchto studií. A není vhodnější (a efektivnější) reklamy než doporučení absolventa.

Děkuji týmu pana Roberta Němce za podporu a plně jeho služby doporučuji jiným zájemcům."

Ing. Iva Marsová, MBA
Ředitelka studií UK MBA
www.uk-mba.cz

Vysoké učení technické v Brně
Fakulta podnikatelská„Náš internetový obchod DVDedice.cz s nabídkou DVD, CD a her, který je jeden z největších na českém trhu, prošel od roku 2004 několika grafickými změnami.

Protože jsme chtěli našim zákazníkům nabídnout novou image našeho e-shopu, profesionální a modernější design, obrátili jsme se na nejpovolanější odborníky.

Práci agentury RobertNemec.com hodnotím velmi kladně. Stránky dostaly opravdu svěží a moderní nádech, jsou zajímavé, poutavé a hlavně přehledné.

Od zákazníků získáváme velmi pozitivní ohlasy na změnu designu a dokonce se nám zvýšil i konverzní poměr objednávek.

Zde jistě platí, že kde se cítíte dobře, tam se rádi vracíte.

Děkuji všem grafikům a pracovníkům agentury, kteří se podíleli na podobě našich nových stránek a těším se na další spolupráci. S vaší prací jsem byl rozhodně spokojen."

Petr Křivánek
manager
DVD edice.cz


„Po optimalizaci našeho webu agenturou RobertNemec.com jsme dosáhli vynikajícího umístění na prvních stránkách vyhledávačů. Ve většině případů je umístění dokonce mezi prvními třemi pozicemi. Oceňuji nápady a vstřícnost pracovníků firmy, hlavně pana magistra Hajdy, který se nám po celou dobu přípravy optimalizace profesionálně věnoval."

Ing. Miloš Kastner
ředitel
KASTNER Software„Návštěvnost i zakázky se nám po optimalizaci pro vyhledávače provedené firmou RobertNemec.com zvýšily přímo zázračně. Panu Němcovi platím faktury před splatností, i když to jinak nemám ve zvyku. Jsem ale tak spokojen. Především ale oceňuji velice profesionální přístup firmy RobertNemec.com ke klientovi. Vážím si toho ještě více než zvýšení zisků, kterých jsem dosáhl díky spolupráci s firmou RobertNemec.com."

Ing. Slavko Logara
jednatel
Nábytek Lino„Musím říct, že svou práci děláte skvěle - víte přesně, o co jde a jak na to. Jsem rád, že s vámi spolupracuji. Do budoucna chystám spoustu věcí, kde bych byl rád, abyste se toho účastnili."

Martin Rozhoň
jednatel
Natural Medicaments„S firmou RobertNemec.com se nám spolupracuje velmi dobře. Firma reaguje velmi pružně a přizpůsobivě na požadavky klienta a při své práci prokazuje kreativitu a intelekt. Firmu RobertNemec.com můžeme doporučit všem, kteří chtějí vylepšit, zatraktivnit či zefektivnit své internetové stránky."

Johana Doubravová
account manager
AMI Communications„Proč spolupracuji právě s firmou RobertNemec.com:

Nedávno dostala zaměstnankyně jedné firmy za úkol vybrat sedm jazykových škol v Brně, jejichž internetová prezentace ji zaujme. Byli jsme tam, pak shortlisted - takže web máme - podle mého mínění - na velmi slušné úrovni."

Mgr. Jaroslav Suchý
ředitel
jazyková škola A SCHOOL Brno„Chci vám poděkovat za naučný SEO workshop, kde jsem se dozvěděl o nových možnostech v oblasti SEO. Dále vám chci poděkovat za vámi poskytnuté iformace během letošního roku, které nám pomohly zvýšit počet nových klientů a udržet si stávající klienty. Velmi se těším na další spolupráci."

Martin Vyšinka
majitel
Úvěry-půjčky.cz„Byli jsme velice spokojeni s pružností přístupu k řešení našich požadavků a vysokou profesionální úrovní vykonaných prací."

Jerzy Dziewiecki
jednatel
FranklinCovey CZECH„Jsou to prostě profesionálové."

Jana Adamcová
account manager
AMI Communications„S prací Roberta Němce a jeho společnosti jsem byl vždy vysoce spokojen. Věděl jsem to od prvního okamžiku a můj dojem se později jenom potvrdil. K jeho silným stránkám patří: flexibilita, inteligence a kvalita. Je radost mít k dispozici člověka, který vždy přesně ví, co má udělat."

Jiří Lobkowicz
předseda
Cesta změny„Společnost RobertNemec.com je velmi profesionální a mám s nimi opravdu jenom ty nejlepší zkušenosti."

Vladimír Brázda

ředitel tiskového a komunikačního oddělení
Cesta změny

Vytiskni stránku

Kontakty Praha: Sokolská 4, 120 00 Praha 2 | info@robertnemec.com, +420 242 425 903
Kontakty Brno: Jakubské náměstí 4, 602 00 Brno | info@robertnemec.com, +420 549 216 707
Mapa stránek | Právní doložka | Prohlášení o přístupnosti
RSS | Webmaster | (c) Copyright 2001 - 2014 Robert Němec & RobertNemec.com, s. r. o. - digitální agentura